TABELA & TENTE

Aluminyum Oyma Tabela

Tabelalar işyerlerini tanıtmak ve ilgi çekmek için oluşturulmuş reklam amaçlı görsel yapılardır. Üzerine işlenen malzemeden dolayı insanların hemen ilgisini çeken ve bu sayede iş yerlerinin kalkınmasını sağlamaktadır. Tabelalar birçok çeşitten oluşmaktadır. Bunlar: totem ışıklı ışıksız neon alüminyum ve kutu harf tabelaları olmak üzere 6 bölüme ayrılmaktadır.

Alüminyum tabelalar her iş merkezinde kullanılan görsel ve aktif reklamlardır. Bu tabelada alüminyuma levhalar yapılacak olan grafik ve harfler CNC.  Router makinesi ile istenilen ölçülerde kesilip kesilen parçaların kenarları bükülür. Sonra elektrostatik boya ile müşterinin istediği renge boyanmaktadır. Boya alüminyum tabelanın dış etkenlerden yıllarca korunmasını sağlamaktadır. Oyma işleminden sonra iç kısımları plexglas dediğimiz ışık geçiren özellikte olan bir maddeyle kapatılmaktadır. Ondan sonra üzerine plexglas denilen renkli folyolarla kaplanmaktadır. Alüminyum oyma tabela sade ve plexglas malzemeden kullanılan malzemeden yapılan iki ayrı modele sahiptir. Sadesi ışığı arkadan yayar diğeri ise her tarafından  yayılmaktadır. Alüminyum tabela istenildiğinde oyma yapılan iç kısma LED ışıklandırma yapılıp dış görünüşünün gösterişli bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Tabelanızın uzun ömürlü olmasını isterseniz ileride oluşacak ışık sorunlarına karşı mekanizmaları elektrostatik boya denilen ve araçların boyanmasında kullanılan boya ile boyayın. Alüminyum tabelalar ışıklı ışıksız giydirme totem kutu harfli lambri giydirmeli LED aydınlatmalı elektronik ve mekanik olmak üzere 8 bölümden oluşmaktadır.

Sizler de iş yerlerinizin gösterişli bir tabela ile süsleyip iş yeri reklamınızı aktif bir hale getirmeyi düşünüyorsanız bu işi gelin biz sizlere en kaliteli malzemelerle yapalım. Üstelik sadece alüminyum oyma tabela değil birçok çeşidiyle tabela hizmeti vermekteyiz. Siz sadece iş yerinizin nasıl bir tabelaya ihtiyacı olduğunu ve nasıl ölçülere sahip bir iş yerinizin olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Biz sizlerin verdiği özellikteki tabelayı verdiğiniz ölçüler oranında atölyelerimizde en iyi alüminyum folyo nün en kalitelisi araç boyanmasında kullanılan ve paslanmayan boya olan elektrostatik boya ve ışıklandırmada kullanılan plexglas  malzeme ile yapıp sizlere sunmaktayız. Üstelik tabelayı iş yerinize elemanlarımız tarafından istediğiniz yere monte edilmektedir.