TABELA & TENTE

Led Tabela

KAYAN YAZI LED TABELA

En çok dikkat çeken tabelalardan biri olan bu sistem sahip olduğu dikkat çekici özelliği ile tercih edilmektedir. Kayan yazı LED tabela yazı şeklinde hareket eden görselliği yüksek tabela sistemleridir. Sitemizde bulunan farklı ren ve boyut seçenekleri ile birçok kayan yazı LED tabelaları sizlerin hizmetine sunulmaktadır. İşlerinizi en uygun ve tarzınızı yansıtan uyumlu tabelaları sitemizden bulabilirsiniz. Reklam indirim özel bir durum tanıtım vs. her türlü amaçlarınız için kullanıma uygun olan bu çözünürlüğü yüksek görsel LED tabelalar sizlerin tercih edilme oranlarında artış sağlayacaktır. Bu kayan yazı LED tabelaların kullanım alanları oldukça geniştir. Genel itibari ile restaurantlar hastaneler oteller fuarlar iş yerleri muayenehaneler gibi alanlarda kullanılmakla beraber kullanıldıkları alanlar bunlarla sınırlı kalmaz.

Dış görsellikte kullanılabileceği gibi ürünü çalıştığınız mekânlara da kullanarak bu görselliği yüksek tabelalar sayesinde etkileyiciliğiniz artmaktadır. Ürünün masa üstüne konacak kadar küçük çeşitleri sahi bulunmaktadır. Bu kayan yazı LED tabela ürünün bilimsel olarak kanıtlanmış bir yönü bulunmaktadır. Bu yön ise kayan yazı LED tabela sisteminin diğer poster ve tabelalara göre etkileyiciliği çok daha fazladır. Bu durum psikolojik olarak kanıtlanmış bir durumdur.
Bu sistemde her bir LED kayan yazıda piksel olarak adlandırılmaktadır. Bu kayan yazı piksellerin çok olması çözünürlüğü arttırmaktadır. Yüksek çözünürlüğe sahip olunması da hem görünümü hemde okunabilirliği arttırmaktadır. Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bu tabela sistemleri sitemizde piyasadan farklı olarak LED sistemleri arasında oldukça az boşluk bırakılmaktadır. Sitemizde bu konuda tamamı ile uzman kişilerle çalışmaktayız. Sizlere hizmet verecek olan çalışanlarımız belli bir eğitimden geçmektedir.

Sitemizde bu sistemlerin sizlere ulaşması adına elimizden gelen bütün hizmeti vermekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz kayan yazı LED tabela sistemleri hem uygun fiyatlı hemde çözünürlüğü yüksek olduğundan dolayı ürünlerden memnun kalacaksınız. Sizde yeni bir işyeri kuruyor ya da eski tabela sistemlerinizin etkileyiciliğinin ortadan kalktığını düşünüyorsanız kayan yazı LED tabela sistemlerine ulaşmak artık size bu kadar yakın. Bu sistemler sayesinde sizlerin yaptığınız işlerinizin tercih edilme sayısının yükseleceğinden emin olabilirsiniz.