TABELA & TENTE

Tente

Standart Tente

Kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden imal edilen, daha zarif ve ince çizgilere sahip, en ekonomik, tek yöne açılır kapanır tente modelimizdir. Standart model tente, duvara veya tavana monte edilebilir. Opsiyonel olarak uygulanabilen çatı profili ile tente kumaşının dış etkilerden korunması sağlanmaktadır. Tente sistemini Çevirme Kolu ile ileri-geri rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Tüm tente modellerimizde olduğu gibi Standart Tente de, manuel kullanım dışında dilerseniz uzaktan kumanda veya rüzgar-güneş sensörü ile açılıp kapanabilir. Standart tente sisteminin iskelet kısmı alüminyum parça ve profillerden üretildiğinden paslanma riski yoktur. Tente sisteminde solmaya ve çürümeye karşı 5 yıl garantili, ithal, akrilik kumaşlar kullanılır.

Raylı Tente

Evlerde, villalarda, Cafe ve Restaurantlarda dış mekanların gölgelendirilmesi ve yağmurdan korunması amacıyla kullanılmaktadır. Aynı anda üst ve ön kısmı kapanabilen bu sistem fonksiyonel kullanım imkanı sunmaktadır. Uzaktan kumanda sistemi ile tentede yer alan kumaşı birkaç saniye içinde sararak açık havanın keyfine varabilir ya da kışın mekanınızı yağmur ve soğuktan koruyabilirsiniz. Raylı tente sisteminin etrafı katlamalı sürgülü cam ya da kristal mika ile ayrıca kapatılabilir. Sistem tamamen alüminyum ve paslanmaz metallerden üretildiği için paslanma riski yoktur. Raylı tente sisteminde solmaya ve çürümeye karşı 5 yıl garantili, özel teflon kaplamalı, ithal, akrilik kumaşlar kullanılır.

Körüklü Tente

Balkonlara ve camların üst kısımlarına uygulanan bu model, diğer modellere göre kenarlarının kapalı olması sebebiyle yan kısımlardan gelen güneş ışınlarını kesmekte daha çok avantajlıdır. Bu ürünümüzün demir aksamı hareketli olarak üretildiğinden, tentenizi kapayarak güneş ışınlarını istediğiniz zaman alabilirsiniz.