DİJİTAL BASKI

Araç Giydirme / Araç Kaplama

Merkez Dijital Baskı, Araç Kaplama / Araç Giydirme konusunda tam hizmeti vermektedir.
- Araç Kaplama ile ilgili araca göre tasarımı yapmakta.
- Araç Kaplama ile ilgili dijital baskıları kendi bünyesinde bulunan dijital baskı makinelerinde basmakta
- Baskıdan alınan dijital baskıyı araç üzerine uygulamaktadır.

Merkez Dijital Baskı olarak, Araç Kaplama/Araç Giydirme konusunda deneyimli tasarım ekibimiz talep edilen aracın ölçülerini almakta ve gerekli görsel çalışmayı yapmaktadır.

Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Araç Kaplama/Araç Giydirme çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

Araç Üzeri reklam olarak da adlandırılabilen Araç Kaplama / Araç Giydirme'nin avantajları nedir?

- Trafikte gezen bir reklamınız olacaktır. Araç Kaplama/Araç Giydirme yaptırdığınız aracınız hareket ettikçe reklamınızı yapmış olacaktır.
- Özellikle büyükşehirlerde trafikte çok zaman geçirilmektedir. Trafikte geçirilen zaman firmanızın reklamı amaçlı değerlendirilmiş olacaktır. 
- Diğer reklam mecralarına her çalışmada bir bedel ödenmektedir. Oysa Araç Kaplama/Araç Giydirme bir defalığına yaptırılmaktadır.
- Araç Kaplama/Araç Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
- Araç Kaplama/Araç Giydirme en az 3-4 yıl aracınızda kalıcı olabilmektedir.
- Her türlü araca Araç Kaplama/Araç Giydirme yapılabilmektedir. Büyük araçları şehirlerarası hareket etmesi, firmanızın farklı bölgelerde de tanınmasını sağlayacaktır.

Firmamız İstanbul merkezli olmasına rağmen, Araç Kaplama/Araç Giydirme konusunda Türkiye\'nin her ilinde hizmet verebilmekteyiz. Araç Kaplama/Araç Giydirme İstanbul, Araç Kaplama/Araç Giydirme Ankara, Araç Kaplama/Araç Giydirme İzmir ekiplerimiz mevcuttur ve bu 3 büyükşehirde de uygulama yapabilmekteyiz.

Bunun yanında Türkiye\'nin her ilinde Araç Kaplama/Araç Giydirme yapabilmekteyiz.

Araç Kaplama/Araç Giydirme teknikleri ile ilgili bilgi almak için firmamız ile bağlantı kurabilir, talep ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.